Студія гончарства Новини

СТУДІЯ ГОНЧАРСТВА ТА ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОГО МИСТЕЦТВА

Керівник Карнаух Віктор Олексійович


Відкрита студія гончарства та декоративно-прикладного мистецтва під керівництвом визнаного майстра, члена національної спілки художників України по виготовленню виробів гончарного промислу, навчанню гончарній справі, відродження гончарного ремесла в сучасних умовах із матеріалу давнього як світ і в той же час самого сучасного.


Глина - дивовижний природний мінерал без якого людина не підозрюючи та не придавая йому значення не обходиться жодна людина, це паста для зубів, папір, крем для взуття, пігулки, кераміка для ванної кімнати та багато інше, але це ще і незвичайний декоративний м'який та лагідний матеріал, який здатен оживити творчі фантазії автора, допомогає розвинути та збогатити творчі здібності людини. Гончарна справа одне з самих цікавих та креативних хоббі в світі, яке засвоїли і чим пишаються люди з відомими в світі іменами, тому, що це заняття повертає людину до витоків первісного світу та допомогає йому пізнати самого себе.


Реалізація власних творчих здібностей дає можливість побачити свою працю. Зараз вироб - це подарунок за допомогою мистецтва чотирьох стихій - Вогню, Води, Повітря, Землі.


Робота з глиною позитивно впливає на нервову систему людини, релаксує, росслабляє. Глина матеріал який є ідеальним антимагнітиком і зроблений з неї самий малий горщик виштовхується з магнітного поля Землі і створює власне магнітне поле з векторною силою, що направлене в центр виробу.


Студія гончарства та декоративно-прикладного мистецтва чекає на Вас.
Ми допоможемо Вам оволодіти цією творчою професією.

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Початок заннять з навчання по охороні праці ...Детальніше

Увага! Для вступників 2012 року за напрямами підготовки на професійну та вищу освіту ...Детальніше

ЗНИЖКИ на навчання ...Детальніше

 

м.Кременчук, 36039, м.Кременчук, вул. Кронштадтська,3, тел.(0536) 70-29-53, е-mail:argo-kremen@mail.ru